Puheenjohtaja

Anne Rantanen

Pohjoisen Keski-Suomen ammattiopisto

anne.rantanen@poke.fi

 
 
Varapuheenjohtaja

Jukka Kyllönen

 
Yöpuu Yhtiö Oy
 
 
 
Sihteeri

Joni Sippola

 
Fazer Food & Co Ravintola Aimo

joni.sippola@fazer.com

 
 
Rahastonhoitaja

Kati Lemiläinen

Ravintola Ilokivi

kati.lemilainen@jyy.fi

 
 
Jäsenet

Riitta Palho

Gradia Jyväskylä, palvelut

riitta.palho@gradia.fi

 
 
Francesco Tagliente

Kortteliravintola Remy

fra.tagliente@gmail.com

 
 
Mikko Ruth

Peurunka

mikko.ruth@peurunka.fi

 
 
Varajäsenet

Jarkko Mäkelä
Ravintola Qulkuri

jarkko.makela80@gmail.com

 
 
Markku Aittola
 
Mäntän klubi

aittolat@suomi24.fi

 
Anne Hiekkataipale

Gradia Jyväskylä

anne.hiekkataipale@gradia.fi

 
 
Kunniapuheenjohtaja

Harry Lilienkampf

Keski-Suomen Juhlapalvelu

juhlapalvelu(a)luukku.com

 
 
 

Sähköpostia voit lähettää henkilöille myös yhteydenottolomakkeen kautta tästä

Yhdistyksen osoite:

Keski-Suomen Keittiömestarit ry/ Anne Rantanen

Taulumäentie 45

40200 Jyväskylä

« Yhdistys