Puheenjohtaja

Anne Rantanen

Pohjoisen Keski-Suomen ammattiopisto

anne.rantanen@poke.fi

 
 
Varapuheenjohtaja

Jukka Kyllönen

Yöpuu Yhtiö Oy
 
 
 
Sihteeri

Joni Sippola

Fazer Food Services Oy

joni.sippola@fazer.com

 
 
Rahastonhoitaja

Kati Lemiläinen

Ravintola Sohvi

kati.lemilainen@sohvi.fi

 
 
Jäsenet

Riitta Palho

Gradia Jyväskylä, palvelut

riitta.palho@gradia.fi

 
 
Tommi Lindholm

Art Celato

lindholm.tommi@hotmail.com

 
Mikko Ruth

Peurunka

mikko.ruth@peurunka.fi

 
 
Varajäsenet

Juha Lehtonen

Ravintola Harmooni

juha@acravintolat.fi

 
 
Timo Rasinaho

Gradia Jyväskylä, palvelut

timo.rasinaho@gradia.fi

 
Anne Hiekkataipale

Jyväskylä Ammattiopisto

anne.hiekkataipale@jao.fi

 
 
Kunniapuheenjohtaja

Harry Lilienkampf

Keski-Suomen Juhlapalvelu

juhlapalvelu(a)luukku.com

 
 
 

Sähköpostia voit lähettää henkilöille myös yhteydenottolomakkeen kautta tästä

Yhdistyksen osoite:

Keski-Suomen Keittiömestarit ry/ Anne Rantanen

Taulumäentie 45

40200 Jyväskylä

« Yhdistys